Facebooktwitterlinkedin

Juice PLUS+

Zarabiaj jako partner Juice PLUS+  > Zamówienie Juice PLUS+  >

  • Kapsułki i żelki Juice PLUS+

Produkty Juice PLUS+ to niezwykła metoda wzbogacania diety o substancje pochodzenia roślinnego i ochrona przed stresem oksydacyjnym. Polecane są osobom chcącym zadbać o własne zdrowie i osobom aktywnym fizycznie.

Juice PLUS+ zawierają ekstrakt z 27 gatunków owoców i warzyw dzięki czemu są niezwykle bogate w witaminy i wtórne substancje roślinne naturalnego pochodzenia. Wzmacniają mechanizmy obronne i chronią organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

W efekcie minimalizują ryzyko rozwoju wielu chorób, wpływają na poprawę samopoczucia, regulują ciśnienie krwi, poprawiają stan ścian naczyń krwionośnych, stan cery, dziąseł, paznokci.

Poznaj skład Juice PLUS+

reka

newbottlescapsules2


Aby Twoje dziecko było zdrowsze i mniej podatne na infekcje i choroby – podaruj mu żelki lub kapsułki Juice PLUS+. Możesz otrzymać je całkowicie za darmo dla dziecka w ramach badań Fundacji Children’s Health Study – więcej informacji > kontakt.

żelki juice plus

 

 

 

 

 

 

 

 


Opinie sportowców o Juice PLUS+

Wzbogacanie diety produktami Juice PLUS+ praktykowane jest przez wielu wybitnych  sportowców i osoby trenujące rekreacyjnie. Przyspieszają one regenreację organizmu i chronią komórki przed wolnymi rodnikami.

Produkty Juice PLUS+ posiadają certyfikat Informed-Choice, gwarantujący 100% bezpieczeństwa i czystości składu produktu, który jest istotny zwłaszcza dla sportowców wyczynowych objętych kontrolą antydopingową. Czytaj więcej…


Juice PLUS+ COMPLETE to niskokaloryczne (ok. 220 kcal) koktajle zawierajace białka roślinne, węglowodany o niskim indeksie glikemicznym, wiele witamin i minerałów oraz ekstrakt z wielu owoców i warzyw. Koktaile skutecznie wspomagają dietę w okresie odchudzania.

complete6+

juice plus omega


  • Juice PLUS+ Omega Blend

    Niezbędne nienasycon kwasy tłuszczowe (NNKT), są to kwasy tłuszczowe, które musimy dostarczać z pożywieniem, ponieważ nasz organizm nie może bez nich prawidłowo funkcjonować… (czytaj więcej)


Korzystny dla zdrowia człowieka wpływ spożywania Juice PLUS+ został udowodniony już w 1996 roku przez naukowców w USA (Wise i wsp., 1996). W badaniu tym, w grupie 10 kobiet i 5 mężczyzn w wieku 18-53 lat po 28 dniach przyjmowania Juice PLUS+ odnotowano wzrost stężenia antyoksydantów i zmniejszenie stresu oksydacyjnego w osoczu krwi.

 Wyniki_badan_naukowych


Zobacz jak wygląda produkcja Juice PLUS+ i poznaj opinie ekspertów!

opinie o Juice Plus, Juice Plus Complete+, zamówienie Juice Plus, juice plus opinie

Opinie o Juice Plus, juice plus opinie

badania Juice Plus

Szczegółowy przegląd wyników przeprowadzonych badań naukowych, w których analizowano efekty spożywania Juice Plus+ dostępny jest w załączniku.

Inne pytania Juice Plus

Zarabiaj jako partner Juice PLUS+  > Zamówienie Juice PLUS+  >


.

Kategoria: Juice Plus+ owoce i warzywa, opinie o Juice Plus, żelki Juice Plus+, antyoksydanty, zdrowie i uroda, stres oksydacyjny, zdrowe suplementy, suplementy dla sportowców, spowalnianie procesu starzenia się, zamówienie Juice Plus+, co to jest Juice Plus+, prawda o Juice Plus+, zamówienie Juice Plus+, opinie o Juice Plus+, dystrybuor Juice Plus, zostać dystrybutorem Juice PLUS, jak zostać dystrybutorem Juice Plus w Polsce, dieta w walce z rakiem, dieta i stres oksydacyjny, redukcja stresu oksydacyjnego, dieta dla cukrzyka, ceny Juice PLUS, ile kosztuje Juice PLUS, jakie są ceny Juice PLUS, za ile kupię Juice PLUS, za jaką cenę Juice PLUS, cena Juice PLUS Complete, ile kosztują żelki Juice Plus, juice plus gdzie kupić?, juice plus complete gdzie kupić, juice plus opinie