Facebooktwitterlinkedin

Zdrowe odchudzanie

Częste uczucie głodu po posiłkach wraz z podjadaniem słodyczy spowodowały, że przytyłem i nie czułem się z tym dobrze. Odstający brzuch i ociężałość zaczęły mi przeszkadzać.

Postanowiłem wypróbować na własnej skórze program zdrowego odchudzania oparty na niskokalorycznych koktajlach z białek roślinych o niskim indeksie glikemicznym.

Jeden posiłek w ciągu dnia zamieniłem na pyszny koktail, po którego spożyciu czułem się długo najedzony i pełen energii.

W ciągu dwóch miesięcy wyszczupliłem sylwetkę, delikatnie rozbudowałem masę mięśniową i zrzuciłem kilka kg tkanki tłuszczowej.

Jestem zadowolony z efektów i chętnie podzielę się sprawdzonymi wskazówkamii!Pozdrawiam,
Andrzej,

Jeżeli Twój wskaźnik BMI ma wartość powyżej 25 to warto pomyśleć o odchudzaniu!

Program, który stosowałem oparty jest na wprowadzeniu ujemnego bilansu energetycznego:

DIETA + TRENING = UJEMNY BILANS ENERGETYCZNY (-kcal)

Tego program zawiera

  • 7-dniowy DETOX + plan diety 
  • Formularz do kontroli postępów (pomiary obwodów i masy ciała)
  • Plan treningowy i dostęp do naszej autorskiej bazy treningowej (“Healthy Challenges”) na facebooku

Masz szansę skorzystać z naszego programu – wystarczy, że wypełnisz formularz podając swój e-mail,  aby otrzymać część naszych materiałów, któe pomogą Ci zadbać o Twoją sylwetkę, zdrowie i samopoczucie.


W uzyskaniu wymarzonej sylwetki pomoże Ci nasz autorski program diety i treningów w naszej grupie Healthy Challenges (video poniżej)!


Dowiedz się jak to działa?

  • Chcesz zdrowo i przyjemnie schudnąć?

  • Chcesz wyszczuplić swoją sylwetkę?

  • Chcesz zmienić swoją dietę?

Jeżeli TAK to jest to program dla Ciebie!

Tags: zdrowe odchudzanie, jak pozbyć się tłuszczu, jak skutecznie schudnąć, dieta na odchudzanie, trening na odchudzanie, jak ćwiczyć aby schudnąć, trening dla zdrowia, dieta redukcyjna, spalanie tłuszczu, zdrowa dieta, zdrowe odchudzanie, trening zdrowotny, jak pozbyć się brzucha, jak zrobić kratkę na brzuchu, spalanie tłuszczu