Facebooktwitterlinkedin

Inne pytania

Pytania i odpowiedzi dotyczące spożywania suplementów diety Juice PLUS +

Zarabiaj jako Partner Juice PLUS+ Zamówienie Juice PLUS+

.

 1. Czy dzieci także mogą spożywać Juice PLUS +?

Od momentu gdy dziecko zaczyna jeść już produkty stałe, zwłaszcza warzywa i owoce, nie ma przeciwwskazań do spożywania  Juice PLUS +.   Do trzynastego roku życia najlepiej spożywać połowę zalecanej dawki dziennej, czyli po jednej czerwonej i zielonej kapsułce. Małym dzieciom  sproszkowanym koncentratem z kapsułek można posypać jedzenie.

 Od trzynastego roku życia można podawać dzieciom dawkę zalecaną dla dorosłych.

 2. Jak powinno się spożywać produkty Juice PLUS +?

Dorośli powinni przyjmować Juice PLUS +Wybrane owoce i Wybrane warzywa dwa razy dziennie  do posiłku (do śniadania lub do obiadu/ kolacji). Należy  spożyć dwie czerwone i dwie zielone kapsułki, popijając dużą ilością wody (razem cztery kapsułki na dzień). Uzupełniająco można dodatkowo przyjmować 2 kapsułki Juice PLUS+ Wybrane owoce jagodowe.

Proszę unikać spożywania kapsułek tuż po posiłku lub pomiędzy posiłkami. Kapsułki należy przyjmować w miarę możliwości regularnie.

3. Czy można stosować Juice PLUS + gdy jest się alergikiem?

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie ze względu na duże zróżnicowanie rodzajów alergii. Substancje roślinne mają bardzo pożyteczny wpływ na system immunologiczny. Niestety nie można przewidzieć objawów w przypadkach indywidualnych. Przy groźnych alergiach zaleca się konsultacje z lekarzem.

4. Jakie znaczenie ma Juice PLUS + dla sportu ?

Najnowsze badania dowodzą, że uprawiający sport powinni przykładać dużą wagę do zażywania antyoksydantów, które neutralizują wolne rodniki. Substancje te niszczą komórki a pojawiają sie w organizmie przy zwiększonym wysiłku fizycznym. Juice PLUS + dysponuje, potwierdzonym naukowo,  wysokim potencjałem antyoksydacyjnym. Właściwość ta zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami i gwarantuje również szybką regenerację organizmu.

5. Czy Juice PLUS + może być stosowany krótkoterminowo (tylko przez jakiś czas) czy musi być stosowany regularnie?

Juice PLUS +  składający się z warzyw, owoców i owoców jagodowych jest przede wszystkim suplementem diety, mającym charakter uzupełniający codzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały. Zaleca się regularne spożywanie owoców, warzyw i owoców jagodowych, tak jak zaleca się regularne spożywanie Juice PLUS +. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować optymalne funkcjonowanie organizmu. Według doświadczenia naszych klientów, efekty działania Juice PLUS + widać dopiero po paru miesiącach jego regularnego zażywania. Po zaprzestaniu stosowania suplementu, efekt optymalnego funkcjonowania organizmu nie będzie już taki sam.

6. Co mam zrobić, jeżeli nie mogę połykać kapsułek?

Suplement diety można spożywać nie tylko w kapsułkach. Jeżeli nie możemy ich połknąć wystarczy otworzyć kapsułkę i wsypać proszek do potrawy, jogurtu, itp.

7. Czy Juice PLUS + jest porównywalny z innymi produktami?

Wielu konsumentów ocenia produkt na podstawie tabel z danymi dotyczącymi substancji odżywczych. W przypadku Juice PLUS + wymienione zostały tylko niektóre witaminy. Głównym składnikiem Juice PLUS +  jest wysoko skoncentrowany proszek z warzyw, owoców i owoców jagodowych, który dostarcza niezwykle cennych metabolitów wtórnych. Z tego punktu widzenia Juice PLUS +  znacznie przewyższa inne produkty dostępne na rynku, które najczęściej zawierają składniki syntetyczne.

8. Dlaczego Juice PLUS + zawiera więcej niż 100% zalecanej dziennej dawki witamin?

Zawarte w Juice PLUS + witaminy odpowiadają wymaganiom prawodawcy i  uznane są za ilości uzupełniające. W okresie wcześniejszym wartości te odnosiły się do suplementów, mających na celu zapobieganie chorobom, które wynikają z braku witamin (np. szkorbut ). Aktualne wskazania odnoszą się do znaczenia mikroelementów jako czynnika wspierającego sprawne funkcjonowanie naszego organizmu. Nie odnoszą się one do roli mikroelementów jako czynnika zapobiegającego chorobom wynikającym z ich braku. Liczne Towarzystwa Żywieniowe w kraju i za granicą zajmują się opracowaniem tak zwanych ‘zalecanych dawek dziennych’ substancji odżywczych ( obecnie obowiązują nas wartości ustalone w 2000 roku ). Są to jednak wartości orientacyjne i nie można ich traktować jako ostatecznych wskaźników.

9. Czy można spożywać Juice PLUS + podczas ciąży?

Organizm kobiety podczas ciąży potrzebuje zwiększonej ilości mikroelementów. Uzupełnienie codziennej diety jest więc w tym okresie szczególnie ważne. Juice PLUS + jest uzyskiwany  z dojrzałych w słońcu, świeżych owoców, warzyw i owoców jagodowych. Stąd nie ma przeciwwskazań do spożywania suplementu Juice PLUS + podczas ciąży.

10. Skąd mamy pewność, że warzywa, owoce i jagody są wysokiej jakości?

Producent Juice PLUS + ma swoje plantacje na najbardziej żyznych i nasłonecznionych ziemiach w południowej Kalifornii. Proces produkcji począwszy od zerwania owoców i warzyw przez dostawę do przetworzenia jest dokładnie kontrolowany i zaplanowany.

11. Czy oprócz Juice PLUS + konieczne jest stosowanie innych suplementów uzupełniających codzienną dietę?

Juice PLUS + uzupełnia codzienną dietę w najbardziej optymalny sposób. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt,  że surowce do produkcji suplementu diety Juice PLUS + pochodzą z naturalnych źródeł. Decyzję o stosowaniu dodatkowo innych suplementów powinni Państwo skonsultować z lekarzem rodzinnym.

12. Biorąc pod uwagę małą objętość kapsułek, czy za ich pomocą można efektywnie uzupełnić codzienną dietę?

Specjalny, opatentowany, łagodny proces wytwarzania Juice PLUS+ zapewnia wysoką koncentrację bioaktywnych związków z owoców, warzyw i owoców jagodowych w tym suplemencie. Już przy pozyskaniu soku większa część objętości (nasiona, łupiny, tkanki zdrewniałe itp.) zostaje znacznie zmniejszona. Dzięki procesowi dehydratyzacji z pozostałego soku odseparowuje się większą część objętości (97-99%), którą stanowi woda. Wynikiem tego procesu jest wysoko skoncentrowany suplement diety z owoców, warzyw i owoców jagodowych, który dla łatwiejszego spożycia pakowany jest w wygodne do użytku kapsułki.

13. Czy Juice PLUS + jest bioproduktem?

Do naszych produktów wykorzystujemy owoce i warzywa tylko  z naturalnych upraw biologicznych. Z tego powodu Juice PLUS + możemy spokojnie nazwać bioproduktem.

14. Czy producent Juice PLUS + dokonuje kontroli na obecność szkodliwych substancji w suplemencie?

Juice PLUS +  jest  kontrolowany począwszy od uzyskiwania soku aż do proszku, czyli po produkt końcowy. Kontrola i nadzór zgodności z międzynarodowymi standardami i dyrektywami Unii Europejskiej są gwarantem jakości i bezpieczeństwa dla stałych konsumentów.

15. Z jakich źródeł pochodzą dodane witaminy?

Dodane witaminy pochodzą z naturalnych źródeł. Na przykład beta- karoten uzyskujemy z gatunku algi zwanej Dunaliella salina oraz z marchwi;  witaminę C z  wiśni acerola, a witaminę E z oleju sojowego.

16. Dlaczego do koncentratu z owoców i warzyw dodaje się witaminy?

Juice PLUS + gwarantuje stuprocentową naturalność produktów. Aby utrzymać ilość składników odżywczych na stałym poziomie, dodajemy niewielką ilość mikroelementów. Pochodzą one z naturalnych źródeł (zobacz punkt 13) i są szczególnie skuteczne w obecności metabolitów wtórnych.

17. Czy Juice PLUS + zawiera substancje syntetyczne?

Juice PLUS + jako jedyny suplement diety  z naturalnych składników nie zawiera

  • sztucznych substancji
  • środków konserwujących
  • barwników syntetycznych
  • chemicznych stabilizatorów
  • herbicydów/ insektycydów/ azotanów
  • GMO- zmodyfikowanych genetycznie substancji

 

18. Czy Juice PLUS + zawiera gluten?

Juice PLUS + spełnia standardy postanowień Kodeksu Żywności (FAO UN, WHO, 2007) dlatego też, w tym rozumieniu, nasze produkty nie zawierają glutenu.

Niedawno zredukowano ilość zawartego glutenu przez czynnik 10. Oznacza to, że aby produkt mógł być uznany za bezglutenowy jego ilość nie może wynosić więcej niż 20 ppm (mg/kg). Wcześniej było to poniżej 200 ppm (mg/kg).

Nie można jednak wykluczyć, że Juice PLUS+  może zawierać śladowe ilości glutenu. U osób bardzo wrażliwych może to wywołać pewne symptomy.

Decyzję o stosowaniu Juice PLUS + musi podjąć każdy po konsultacji ze swoim  terapeutą.

19. Ile kalorii zawiera Juice PLUS +?

Ze względu na zredukowaną ilość cukru w kapsułkach  Juice PLUS +, ich wartość kaloryczna jest niska.

 20. Czy Juice PLUS + zawiera cukier?

Podczas procesów przetwarzania  owoców, warzyw i owoców jagodowych redukuje się ilość cukru do minimum. Juice PLUS+ stanowi  wspaniałą alternatywę dla diabetyków. Dzięki Juice PLUS+ mogą w wystarczający sposób zaspokoić zapotrzebowanie organizmu w związki bioaktywne zawarte w owocach, warzywach i owocach jagodowych, bez ryzyka spożycia cukru.

 21. Czy po procesie przetworzenia warzyw i owoców substancje odżywcze zostaną zachowane?

W stosowanym przez nas procesie przetwarzania warzyw, owoców i owoców jagodowych  straty witaminowe są niewielkie. Według niezależnych badań dotyczących biodostępności udowodniono, że Juice PLUS +zachowuje substancje odżywcze. Wspomagają one proces trawienia, są dobrze wchłaniane przez organizm i łatwo przetwarzane przez  komórki.

22. Dlaczego produkty Juice PLUS + są godne polecenia?

W ciągu ostatnich  dziesięciu lat wykonano szereg niezależnych badań naukowych opublikowanych w renomowanych czasopismach fachowych.  Dowodzą one, że Juice PLUS + jest najlepszym po owocach, warzywach i owocach jagodowych suplementem diety.

Głównym celem badań nad Juice PLUS + były kwestie związane z biodostępnością, odpornością immunologiczną organizmu, stresem oksydacyjnym, ochroną komórek, ciążą. Pozytywne wyniki badań dają naszym klientom gwarancję, że zażywanie Juice PLUS + ma sens. Mogą ocenić produkt na podstawie faktów, a nie subiektywnych opinii. Badania nad Juice PLUS + prowadzone są na bieżąco, by potwierdzić wysoką wartość suplementu ze świeżych owoców, warzyw i owoców jagodowych zawartych w koncentracie. Efekty spożywania Juice PLUS + są znane i udowodnione naukowo. Do tej pory na rynku nie pojawił się żaden inny suplement diety, który jest tak intensywnie poddawany różnorodnym badaniom naukowym.

Sposób złożenia zamówienia

Czy Juice PLUS +

Czy Juice PLUS +

Czy Juice PLUS +