Facebooktwitterlinkedin

Owoce i warzywa w kapsułkach

Zostan Partnerem Juice PLUS+ i zamawiaj taniej Zamówienie Juice PLUS+

Suplementy diety Juice PLUS+ cieszą się dużą popularnością i uznaniem zadowolonych klientów w USA i krajach Europy Zachodniej. Od niedawna suplementy Juice PLUS+ dostępne są również w Polsce!

Juice PLUS+ zawierają ekstrakt z 27 gatunków owoców i warzyw dzięki czemu są niezwykle bogate w witaminy i wtórne substancje roślinne (karotenoidy, glukozynolany, polifenole, siarczki i saponiny) naturalnego pochodzenia wpływające korzystnie na wzmocnienie mechanizmów obronnych organizmu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. W efekcie minimalizują ryzyko rozwoju wielu chorób i wpływają na poprawę samopoczucia (zobacz – działanie wtórnych substancji roślinnych).


Poznaj unikalny skład kapsułek Juice PLUS+

jagody i warzywa3

Juice PLUS+ dostępne są w postaci kapsułek i żelków

Aby Twoje dziecko było zdrowsze i mniej podatne na infekcje i choroby – podaruj mu żelki lub kapsułki Juice PLUS+. Możesz otrzymać je całkowicie za darmo dla dziecka w ramach badań Fundacji Children’s Health Study – więcej informacji > kontakt.


Przeczytaj opinie sportowców zażywających Juice PLUS+

Juice PLUS+ są spożywane przez zawodników niemieckiej, szwajcarskiej i austriackiej kadry olimpijskiej. Cieszą się również rosnącym zainteresowaniem i uznaniem wśród polskich sportowców.

Dla odchudzających się i aktywnych Juice PLUS+ Complete

Juice PLUS+ COMPLETE to unikalne połączenie białek, węglowodanów, witamin i minerałów oraz wielu substancji odżywczych zawartych w sproszkowanych owocach i warzywach. Idealna odżywka białkowo-węglowodanowa wspomagająca osiąganie optymalnych efektów treningowych i wzbogacająca dietę w okresie odchudzania.

Juice PLUS+ w badaniach naukowych

Korzystny dla zdrowia człowieka wpływ spożywania Juice PLUS+ został udowodniony już w 1996 roku przez naukowców w USA (Wise i wsp., 1996). W badaniu tym, w grupie 10 kobiet i 5 mężczyzn w wieku 18-53 lat po 28 dniach przyjmowania Juice PLUS+ odnotowano wzrost stężenia antyoksydantów i zmniejszenie stresu oksydacyjnego w osoczu krwi.

Wyniki_badan_naukowych

Produkcja Juice PLUS+ i opinie ekspertów!

opinie o Juice Plus, Juice Plus Complete+, zamówienie Juice Plus, juice plus opinie

Opinie o Juice Plus, juice plus opinie

badania Juice Plus

Szczegółowy przegląd wyników przeprowadzonych badań naukowych, w których analizowano efekty spożywania Juice Plus+ dostępny jest w załączniku.

Jeżeli jesteś świadomy znaczenia owoców i warzyw w diecie oraz korzystnego ich oddziaływania na stan zdrowia własnego i swoich bliskich, to być może znalazłeś idealny suplement diety, pozwalający optymalnie uzupełnić niedobory dóbr natury w twoim organizmie.

Inne pytania Juice Plus

Zostan Partnerem Juice PLUS+ i zamawiaj taniej Zamówienie Juice PLUS+

 


.

Kategoria: Juice Plus+ owoce i warzywa, opinie o Juice Plus, żelki Juice Plus+, antyoksydanty, zdrowie i uroda, stres oksydacyjny, zdrowe suplementy, suplementy dla sportowców, spowalnianie procesu starzenia się, zamówienie Juice Plus+, co to jest Juice Plus+, prawda o Juice Plus+, zamówienie Juice Plus+, opinie o Juice Plus+, dystrybuor Juice Plus, zostać dystrybutorem Juice PLUS, jak zostać dystrybutorem Juice Plus w Polsce, dieta w walce z rakiem, dieta i stres oksydacyjny, redukcja stresu oksydacyjnego, dieta dla cukrzyka, ceny Juice PLUS, ile kosztuje Juice PLUS, jakie są ceny Juice PLUS, za ile kupię Juice PLUS, za jaką cenę Juice PLUS, cena Juice PLUS Complete, ile kosztują żelki Juice Plus, juice plus gdzie kupić?, juice plus complete gdzie kupić, juice plus opinie

juice plus opinie

juice plus opinie

juice plus opinie