Facebooktwitterlinkedin

Zostań Partnerem Juice PLUS+

Zostań Partnerem Juice PLUS+ w teamie Bodyrelax!

Jeżeli już tu trafiłeś/-aś, to z pewnością dlatego, że zastanawiasz się czy warto zostać partnerem franczyzowym firmy Juice PLUS+. A może już podjąłeś/-aś decyzję i chcesz przystapić do kolejnego kroku – czyli rejestracji wniosku partnerskiego?

Zanim to nastąpi – chciałbym podzielić się z Tobą własnym doświadczeniem i spostrzeżeniami nabytymi podczas swojej przygody z firmą Juice PLUS+ na przestrzeni ostatnich 8 lat mojej działalności franczyzowej.

Mam na imię Andrzej i wspólnie z żoną działamy na zasadzie pracy “part-time”. Jesteśmy rodzicami 4-letniego synka i nasze możliwości “czasowe” pracy związanej z network marketigniem są mocno ograniczone, jednak mimo to, program franczyzowy Juice PLUS+ jest dla nas ciekawym sposobem na wzbogacenie rodzinnego budżetu.

O produktach Juice PLUS+ dowiedziałem się około 2011 roku od znajomego masażysty z Manchesteru, który wspomniał mi o produktach i biznesie. Początkowo potraktowałem ten temat z przymrózeniem oka, jednak postanowiłem się wybrać na prezentację (być może wówczas jedną z pierwszych w Polsce) w hotelu Novotel Krakowie. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, podczas prezentacji, tuż po zakończeniu częsci prowadzonej przez lekarzy, przedstawiono pozytywne opinie sportowców (m.in. Adama Małysza oraz Any Ivanović – tenisistki), które bardzo mnie zainteresowały. Na dodatek rozpoznalem tam opinię swojego kolegi uczelnianego – sportowca, trenującego  chód sportowy – Rafała Augustyna.

Jeszcze tego samego wieczoru, po zakończonej prezentacji, postanowiłem zasięgnąć dalszych informacji z “pierwszej ręki” od Rafała i jego brata – trenera, Krzysztofa (opinie sportowców opublikowałem w późniejszym czasie w dziale “opinie sportowców o Juice PLUS+“, a z Rafałem nawet nagrałem krótki wywiad nt. Jego doświadczeń z produktami – do obejrzenia tutaj).

Oczywiście na jednej rozmowie telefonicznej się nie skończyło i temat był przedmiotem jeszcze kilku spotkań “face-to-face”. Dowiedziałem się, że Rafałowi produkty zostały zarekomendowane przez lekarza medycyny sportowej, który był członkiem sztabu szkoleniowego jednej z europejskich ekip sportowych i jest z nich bardzo zadowolony.

Byłem bardzo podekscytowany tymi informacjami, choć w dalszym ciągu drążyłem temat i poszukiwałem dostępnych informacji naukowych.

Partnerem franczyzowym dopiero zdecydowałem się zostać po tym, jak mojej mamie poprawiły się wyniki badań krwi (zmniejszenie poziomu frakcji LDL cholesterolu i cholesterolu całkowitego po około 2 miesiącach suplementacji kapsułkami “warzywa i owoce”). Z racji tego, że mama cyklicznie wykonuje badania krwi, bylismy w stanie zaobserwować korzystne zmiany porównując nowsze wyniki badań z poprzednimi (sprzed okresu suplementacji).

Dla mnie osobiście, bardzo przekonywująca była również zawartość kpsułek – wysypana do wody : ) Polecam każdemu chociaż raz to sprawdzić, aby mieć pewność co się spożywa (pokazałem to m.in. w tym nagraniu).

I tak zaczęła się moja przygoda z Juice PLUS+. Wspólnie z żoną bylismy na konwencji Juice PLUS+ w Warszawie w 2014 roku (zobacz video), oraz na mniejszych spotkaniach, m.in. w Edynburgu, w Krakowie (na te spotkania zapraszałem często niektórych moich znajomych), podczas ktorych mielismy okazję poznać wielu liderów biznesu z różnych części Europy. Jeszcze wcześniej uczestniczyłem również w regionalnym meetingu w Wodzisławiu Śląskim na zaproszenie mojej “sponsorki” Jadzi (która podarowała mi pierwsze opakowania Juice PLUS+ – te, które następnie udostepniłem mamie na spróbowanie).

W ciągu kolejnych lat nastepował i następuje nadal wzrost zainteresowania produktami Juice PLUS+ w Polsce i na świecie. Systematycznie przybywa zadowolonych klientów i partnerów franczyzowych. W społeczeństwie network marketing zadomowił się na dobre i nikogo już nie dziwi ta forma pracy, w porównaniuz tym,  jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu.

Zmieniają się narzędzia pracy, sposoby komunikacji i promocji produktów i biznesu. Wiele młodych osób wykorzystuje social media stając się ambasadorami zdrowego stylu życia i jednoczesnie promując produkty.

Część osób wykorzystuje swoje metamorfozy (sam rownież tego doświadczyłem w okresie  “kryzysu”, o czym opowiadam pokazując własne zdjęcia “przed” i “po” w tym nagraniu), wspomagając dietę niskokaloryczną produktami Juice PLUS+.

Bywają również zwolennicy (również do nich należę) marketingu ulotkowego, wykorzystujący swoje kontakty w salonach kosmetycznych, itp.

Z pewnością biznes franczyzowy Juice PLUS+ jest ciekawą opcją na dodatkowy dochód, wymagającą jednak działania, kreatywności i systematyczności.

Należy spojrzeć na tę formę modelu biznesowego z pewną wizją rozwoju. Wyobraź sobie, że zapiszesz do swojego zespołu 3 partnetów, którzy zrobią to samo, i cały cykl powielony zostanie kilkukrotnie. W efekcie, Twój zespół, z którego obrotu będziesz czerpać dochody, będzie liczył, kolejno 1-3-9-27-81 osób. Oczywiście to jest symulacja teoretyczna, gdyż w praktyce może się okazać, że niektórzy Twoi partnerzy wprowadzą do biznesu znacznie więcej osób, a inni mniej.

Wprowadzając do Twojego zespołu (do programu franczyzowego Juice PLUS+) osobę rozpoznawalną, np. jakąś celebrytkę, która ma wielu “followerów” na własnych profilach w social media, masz realne szanse na dynamiczny i duży rozwój zespołu.

Wszystko tak naprawde zależy od Ciebie, Twojego rozwoju i podejmowanych działań. Warto czerpać z wiedzy i doświadczeń mentorów marketingowych (zwłaszcza z dziedziny social media) oraz mówców motywacyjnych.

W naszym przypadku dzięki tej formie biznesu udało się do tej pory zrealizować i sfinansować wiele ciekawych inicjatyw i pomysłów. I z pewnością jeszcze wiele dobrego przed nami : )

Zastanów się czy masz jakiś pomysł na siebie, czy masz czas i przede wszystkim chęci? Własne doświadczenia z produktem są bardzo istotne i na nich należy bazować.

Wśród osób, z którymi współpracuję (produktowo i biznesowo), są zarówno osoby młode, w średnim wieku, jak i starsze. Budujące są zwłaszcza doświadczenia osób, którym suplementacja Juice PLUS+ pomogła poprawić stan zdrowia i dodała sił.

Zachęcam każdego do wypróbowania produktów, zapoznania się z przeglądem badań, składem, wykonania podstawowych badań krwi (z lipidogramem) przed i po kilku miesiącach suplementacji, aby samodzielnie przekonać się o efektach ich spożywania.

Obecnie nasz 4-letni syn bardzo lubi “zdrowe żelki” Juice PLUS+, które dzieci mogą otrzymać za darmo w ramach programu Healthy Start for Families.

Temat programu franczyzowego Juice PLUS+, jak też network marketingu samego w sobie jest niezwykle rozwijający.

Warto zapoznać się z możliwościami planu marketingowego, aby mieć rozeznanie co należy zrobić, aby uzyskać okreslone gratyfikacje finansowe itp. Jeśli interesują Cię tego rodzaju szczegóły, to zapraszam do kontaktu.

Mnie osobiście zainspirowała treść kilku książek z tej dziedziny, a także historie i doświadczenia osób, które dzięki tej formie biznesu stały się niezależne finansowo i cieszą się życiem jak nigdy przedtem 😉

Pozdrawiam serdecznie, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu (nalepiej poprzez facebooka lub formularz kontaktowy).

Andrzej


Jeśli chcesz zostać Partnerem Juice PLUS+  to skontaktuj się z Członkiem naszego zespołu z Twojego regionu i dowiedz się więcej (kliknij i zobacz listę partnerów regionalnych)

Zapraszamy pasjonatów zdrowego stylu życia do naszego zespołu!

Ewentulanie, zarejestruj się samodzielnie (link poniżej) i skontaktuj z Andrzejem na facebooku.

Zarejestruj wniosek partnerski Juice PLUS+ online! (kliknij)

Poniżej kilka wstepnych informacji o programie partnerskim Juice PLUS+

Jak to wygląda w praktyce? W odpowiedzi na pytania o pracę dodatkową.

Z nami zdobędziesz klientów, zarobisz gotówkę i rozbudujesz swój zespół!


Doradzimy Tobie jak zacząć, jak spersonalizować własną stronę ze sklepem online, udostępnimy prezentacje i pomożemy zrealizować zamówienia oraz powiemy jak wypłacać prowizje. .

Zarejestruj wniosek partnerski Juice PLUS+ online!

Jako partner franczyzowy Juice PLUS+ możesz prowadzić swój biznes w wielu krajach, niezależnie od miejsca Twojej rejestracji.

Przeczytaj 10 powodów dla których warto zostać partnerem Juice PLUS+

Nie czekaj dołącz do nas! 🙂


Jako Partner Juice PLUS+ otrzymujesz:
  • Kartę MasterCard do wypłacania prowizji
  • Dostęp do indywidualnego biura online
  • Dostęp do materiałów marketingowych służący prezentacji oferowanych produktów
  • Informacje o konferencjach i spotkaniach (również video konferencjach) na które można zapraszać swoich znajomych, aby rozwinąć własną sieć partnerów
  • Wsparcie naszej grupy na facebooku, newslettery i porady z naszych doświadczeń!

Kategoria: Zostań Partnerem Juice PLUS, jako partner Juice PLUS zarabiasz polecając produkty, opinie o programie partnerskim juice plus, rozwijanie sieci dystrybutorów Juice PLUS, Juice PLUS+ w Polsce, jak zbudowaś sieć dystrybucji Juice PLUS, czy warto zarejestrować się w programie juice plus?, opinie o spożywaniu juice plus, Zostań Partnerem Juice PLUS, jako partner Juice PLUS zarabiasz polecając produkty, opinie o programie partnerskim juice plus, rozwijanie sieci dystrybutorów Juice PLUS, Juice PLUS+ w Polsce, jak zbudowaś sieć dystrybucji Juice PLUS, czy warto zarejestrować się w programie juice plus?, opinie o spożywaniu juice plus, Zostań Partnerem Juice PLUS, jako partner Juice PLUS zarabiasz polecając produkty, opinie o programie partnerskim juice plus, rozwijanie sieci dystrybutorów Juice PLUS, Juice PLUS+ w Polsce, jak zbudowaś sieć dystrybucji Juice PLUS, czy warto zarejestrować się w programie juice plus?, opinie o spożywaniu juice plus, Zostań Partnerem Juice PLUS, jako partner Juice PLUS zarabiasz polecając produkty, opinie o programie partnerskim juice plus, rozwijanie sieci dystrybutorów Juice PLUS, Juice PLUS+ w Polsce, Wypłata prowizji Juice Plus, Zostań Partnerem Juice PLUS+, Zostań Partnerem Juice PLUS+, Zostań Partnerem Juice PLUS+